Akıllı İpten Örnek Bebek Battaniyesi Modelleri

Akıllı ipten örnek bebek battaniyesi modeli

Selamlar hanımlar. Bugünde yine işinize çok yarayacak bilgiler ile birlikteyiz. Son günlerde internetten yaptığım tüm araştırmaları sizler ile sürekli paylaşmaya çalışıyorum. En çok dikkatimi çeken şeylerden birsi de geçtiğimiz günlerde karşılaştığım akıllı ipler ile yapılan örgü modelleri.

Aynı zamanda gelen yoğun istek üzerine de bebek battaniyesi modellerine sarmış durumdayım.

Çok fazla araştırma yaptım ve de bebek battaniyesi modellerini didikledim. Hem kendim hem de sizler için çok kolay bir bebek battaniyesi yapımı bulmaya çalıştım.

Her zaman bir doğuma, mevlit davetlerine giderken, hediyemin yanında mutlaka kendi el emeğim olan küçücük bir şeyi de eklerim.

Sırf büyünden bütün gece sizlere de yararlı olabileceğimi düşündüğüm bir şeyi planladım ve de çok heyecanlıyım. Çünkü ilk kez deneyeceğim bu ip çeşidi ile harika bir sonuç alabileceğimi düşünüyorum.

Akıllı ipten bebek battaniyesi modelleri çıkartmak için yaptığım araştırmada gördüm ki, muhteşem örgü bebek battaniyelerini çok kısa bir zaman içerisinde yapabilirsiniz.

Çok Güzel Bebek Battaniyelerini Hediye Edin

Ben evde her zaman hazır bir hediye bulundurmaya çalışırım. Elimin altında her şeyi bitmiş bir el emeği hediye olunca gerçekten kafam rahat bir şekilde her davete gidebiliyorum.

Düşündüm ki belki sizin de yakın tarihlerde bir bebek mevlidiniz falan vardır, belki siz de bir ele emeği örgü battaniye götürmek istersiniz.

O zaman kısaca akıllı ipten nasıl bebe battaniyesi yapılır anlatmaya başlayalım. Tığ ile de şiş ile de akıllı ipten bebek battaniyesi yapabilirsiniz öncelikle bunun altını çizmek istiyorum.

Tığ ile yapmak isterseniz yedi ya da sekiz numara ile zincir çekerek akıllı ipten bebek battaniyesi yapabilirsiniz. Yok, ben şiş ile yapmak istiyorum derseniz de eğer üç veya dört numara ile de harika battaniyeleri yapabilirsiniz.

 

Yorum Yaz!