Bebek Battaniye Örgü Modelleri Resimli

bebek batteniyesi

Günaydınlar hanımlar, nasılsınız? Beni soracak olursanız eğer bomba gibiyim. Çünkü hayatımda kötü giden bir şeyler olduğunda ya da bunun sinyalini aldığımda hemen kafamı kendi yöntemlerim ile boşaltıyorum ve o enerjiyi hemen üzerimden atıyorum.

En çok dikkat çeken yanlarımdan birsi de bu sanırım. Dün de yaşamak yerine geleceğe yöneliyorum ve evrene bu konu hakkında mesajlar göndermeyi her zaman tercih ediyorum.

Eminim ne demek istediğimi far etmişsinizdir. Çünkü benim gelecek deyince aklıma arkamızda bırakacağımız yeni nesiller gelmektedir.

Kendi sıkıntılarımızı kafamızdan def etmenin yollarını paylaşmaya ne dersiniz bayanlar? Hem de bunu yaparken çok eğleneceksiniz.

Ben kast ettiğim şeyi örgü örerek yapıyorum. Evet, belki çılgınca gelecek ama örümü örmeye başladığım an her şeyi unutuyorum ve de pamuk gibi bir insan oluyorum.

Sizlerde hem rahatlamak için hem de muhteşem bebek battaniyeleri için örgü örmeye ne dersiniz? Harika bebek battaniyeleri örmeye başladım ve her gören arkadaşım bunlardan ikişer, üçer tane yaptı.

Oldukça basit bir örgü çeşidi olan bir ters bir düz ilmek atma modeli ile yaptığım bu bebek battaniye modelleri örgü sistemine bayılacaksınız.

Renkleri İle Şirin Mi Şirin Bebek Battaniyeleri

Kafanızı rahatlatmanın en güzel yollarında birisi de örgü örmektir. Bir de bunu yaparak harika şeyler yapacağınızı düşünsenize.

Sizde de oluyor mu bilmiyorum ama ben çok heyecanlanıyorum yeni bir modele başladığımda. Hemen bir bebek battaniyesi yapmaya başlayalım o halde. Daha önce de konuştuğumuz gibi bebek battaniyelerinde yumuşak ve de kaliteli ipler kullanılması en sağlıklısı.

Dolayısı ile piyasa da bulunan kalın ipler ile üç buçuk ya da üç numara şiş ile yapacağınız ters, düz ilmekler sayesinde harika bir bebek battaniyeniz olacaktır.

 

Yorum Yaz!