Bebek Yelek Modelleri Erkek Bebekler İçin

Erkek bebek yelek örneği

Kış aylarında bebekleri sıcak tutmak için vazgeçilmez nitelikte yerini alan kıyafetler arasında yelekler ilk sırada yerini alıyor. Marifetli Hanımlar tarafından her ne kadar daha çok kız bebekler için modeller beğeniliyor olsa bile sizler için erkek bebek yelek modellerinin de oldukça farklı ve gösterişli seçenekleri ile yerimi alacağım.

Erkek bebekler için daha çok sarı, buz mavisi, açık yeşil ve beyaz gibi açık tonları her zaman tercih etmişimdir.

Hem daha şık bir görünüm elde ederken bir yandan da onlara en iyi uyum sağlayan renkler olduğuna inanıyorum.

Bunların yanı sıra erkek bebekler için tercih ettiğim yelek modelleri arasında büyük desenleri olan modeller yerine küçük desenleri ya da düz olan alternatifler gelmektedir.

Yelekler küçük olacakları için büyük desenleri olan seçenekleri sanki onların içlerinde yık olacakmış hissini uyandırmasına neden olur.

Erkekler için en çok tercih ettiğim yelek modelleri arasında yıllar boyu pirinç seçeneği gelmiştir. Bir yandan boncuk boncuk duruşu bir yandan da onların minik bedenleri üzerinde daha minik bir etki yaratıyor olması dikkatlerim arasında yerini almıştır.

Tabi ki de sadece pirinç modeli ile sınırlı kalmak yerine sepet modelleri de ilgimi çekmiştir. Alt kısımlarında iki tane cep yapmak yerine cepleri sepetli olarak yapmak onların daha yakışıklı olmasına katkı sağlayacaktır.

Bunu her renk yapmanıza olanak varken bir yandan da yeleklerin ön ve kol kısımlarında yerini alan örgü modelleri ile sınırsız bir tatlılık elde edebileceksiniz.

Ten renklerine uygun olan renkleri seçerken bebekleriniz için hem en tatlı hem de en yakışıklı anların gelmesini de sağlamış olacaksınız.

Siz değerli hanımlar bebeklerinize bu gibi yelek modellerini yaparken ayaklarını sıcak tutması için aynı model olan patikleri de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bebeklerin üşümeden ve sıcak bir kış geçirmesi için en çok tercih edilen anlar sizleri beklemekte. Sizlere kolay gelsin.

 

Yorum Yaz!