Bebekler İçin Örülebilecek Örgü Patik Örnekleri

Örnek bebek patik modeli

En güzel ve en farklı örgü modelleri ile yine karşınızdayım. Deneyerek ve farklı modeller çıkarmak için yaptığım örnek çeşitleri ile güzel modeller ortaya çıkardım.

Sizlerle bu örgü modellerini paylaşmak isterim. Alışılmışın dışında hazırladığım modellerin görsel şıklığı ve zarafeti de bir başka duruyor.

Yetişkinler dışında çocuklar ve bebekler için hazırladığım kış mevsimi örgü katalogu ile beğenerek öğreneceğiniz modeller mevcut.

Yeni modellerin içinde en çok patik örnekleri çıkardım. Patik, kış mevsiminde en çok tercih edilen ürünlerden biri. Bu yüzden ayaklara şıklık katmak için yeni modeller oluşturdum.

Hazırladığım patik katalogu ile ördüğüm ve modellerini çıkardığım patikleri bulabilirsiniz. Patik örgüler dışında diğer yünlü örneklerin videolu anlatımlarını inceleyebilirsiniz.

Özenerek ve itinayla yaptığım örnek modellerin örme sürelerini de kısalttım. Bu yüzden hem pratik hem de kısa sürede bitirebileceğiniz modelleri oluşturdum.

Örgülere alışılmışın dışında ekler yaparak görsel olarak farklı bir ürün ortaya çıkardım. Bu ürünleri incelemek için blog sayfamdan güncellenen örgü modellerini inceleyiniz. Galeri ve videolu anlatımlara bakabilirsiniz.

Bebekler için yeni tasarladığım örgü modellerim ile sarmal ve delikli olarak birçok patik örnekleri çıkardım.

Zincir halkalı patikler, işlemeli ve kabarık patikler, yün ipi ile desenli patikler ve daha birçok modeli ile yüklemeler yapılmıştır. Sayfam üzerindeki patik örgü modellerine giriş yaparak güncellenen ve beğendiğiniz modelleri yakından inceleyebilirsiniz.

Kendi hazırladığım ve kendi modellerim olan patiklerin nasıl yapıldıkları, hangi malzemelerin kullanıldığı, şiş numarası ve ip modeli gibi detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Galeri ve videolu anlatımlardan anlamadığınız bir yer olduğunda rahatlıkla bana yazarak sorabilirsiniz. Aynı zamanda beğendiğiniz örgü modelleri ve örnekleri var ise sipariş verebilirsiniz. Siparişler alınır istenilen sürede teslim edilir.

Yorum Yaz!