Bebeklerimiz İçin En Güzel Örgü Hırka Modelleri

Örgü Bebek Hırka modeli

Selamlar hanımlar. Bugün de en güzel el emekleri yapımlarına dair ilginç bilgiler ve de öneriler ile birlikteyiz. En güzel, en kullanışlı, en çok tercih edilen ipler ve de örgü modellerini öğrenmek isteyen tüm hanımları ya da bu tarz el emekleri ile ilgilenen yediden yetmişe herkesi bloğumuza bekliyorum.

Geçenlerde bir alışveriş merkezinde dolaşıyordum. Bebek ve de çocuk kıyafetlerine bakmaya bayılıyorum biliyorsunuz.

Çok bilinen ve de baya baya kaliteli olan bir mağazaya girdim ve de hemen kendimi çocuk ve bebek reyonuna attım. Kısacası hepsine bayıldım.

Kız ya da erkek fark etmez hepsini almak istiyorum, kafayı yedim bebek kıyafetleri ile. Ancak o kadar gittim, gezdim, gördüm, tabi ki kafamda bir şeyler canlandı. Anlayacağınız yine size süper fikirler ile geldim.

Çok Uygun Fiyatlara Muhteşem Bebek Hırkaları Yapabilirsiniz

Evet, hanımlar geçenlerde yaptığım alışveriş turundan sonra gördüm ki her şey ateş pahası. Ben de düşündüm ve karar verdim neden kendim bu hırkaları yapamayayım ki?

Örgü yelek bebek modelleri 2017 modasını yeniden başlatalım hadi! Hemen gidin ve bir birinden güzel ve de moda bebek hırkalarını yapmaya başlamak için bir sürü örgü ipi alın.

İsterseniz tek renk alın ve tek renk bir hırkaya başlayalım, isterseniz de ebruli bir yumakla muhteşem hırkamızı örmeye artık başlayabiliriz, seçim sizin hanımlar.

İki buçuk ya da üç numara şiş ile hemen bir ters bir düz, kırk beş ilmikten bebek hırkaları yapmaya başlayalım. Aynı şekilde iplere uygun düğmelerde temin ederseniz eğer çok şık bir hırka yapabilirsiniz.

Çok fazla seçeneğiniz olduğunu lütfen unutmayın. Binlerce ip arasından seçeceğiniz, hırka ipe uygun olabilecek çok alternatif düğmeler bulabilirsiniz.

Yorum Yaz!