Çocuğunuza Örebileceğiniz Kolay Bebek Battaniyesi Örnekleri

kolay örülen bebek battaniyesi

Evet, arkadaşlar, bugün tüm yeni anne adaylarına ve de torun, yeğen bekleyen, anneanne, babaanne, teyze, halalara ve de hali hazırda tabiri caizse bebeği olan herkese harika bir bebek battaniyesi örneği tarif etmeye çalışacağım.

Biliyorsunuz ki ben evde bulduğum her şeyi değerlendirmeye çalışıyorum. Şöyle ki eve elinde çikolata ya da şeker kutuları ile gelen her misafirimi çok daha sıcak karışılıyorum.

Neden mi tabi ki beni düşünüp nezaketen elleri boş gelmeyip bana şekerleme ya da çikolata kutuları ile birlikte geliyorlar.

Peki, ben ne yapıyorum tabi ki misafirlerim gittikten oturup o kutuları açıp bir güzel, içindekileri yiyorum, çikolatalar ile birlikten kendimden geçiyorum diyeceğim diye düşündüyseniz eğer yanılıyorsunuz arkadaşlar.

Çünkü o çikolata ve de şeker kutuları üzerindeki harika kurdele parçaları alır almaz dikiş makinemin yanına koşuyorum.

Tabi ki hasbıhal yapıyorum, bütün misafirlerimin başımın üstünde yeri var. Söylemek istediğim şey elinize ne geçerse geçsin o materyaller ile harika el emekleri üretebilirsiniz.

Bugünde o parça kurdelelerden, kolay bebek battaniyesi örnekleri hazırlamak için sizlerleyim.

Kurdele Süslemeli Kolay Bebek Battaniyesi

Ben de tıpkı çok sayıda ki insan gibi, her bebeğin kendi kısmeti ile dünyaya geldiğine inanıyorum. Bunu düşünerek bir battaniye modeli tasarlamaya çalıştım kafamda.

Her yerde çok uygun fiyatlara satılan pazen bebek battaniyelerini biliyorsunuzdur. Bir bebek battaniyesi kadar olacak boyutlarda pazen ediniyoruz önce.

Sonrasında ise o pazenin kenarlarını daha şık durmasını istediğimiz için kız ya da erkek ise ona göre bir kurdele seçin lütfen. Bu kurdele tek renk olacak arkadaşlar, bu kurdele ile sadece kenarlardan aplike geçeceğiz. Ve her bebeğin kendi kısmeti kendi ismi diyerek yapmaya başladığım, parça parça kurdeleleri değerlendirdiğim isim yazma safhasına.

Son olarak battaniyenin ortasına bebeğimizin isminin harflerini kürdeler ile aplike ediyoruz. Tüm misafirlerimin getirdiği kurdeleleri bu sayede kullanmış oluyorum, umarım sizlerde denersiniz. Şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile.

Yorum Yaz!