Çocuklarımıza Rengarenk Örgü Bebek Hırka Örnekleri

bebek hırkası

Hayırlı günler sevgili arkadaşlar. Yine harika bir günde hep birlikteyiz. Şimdi bana diyeceksiniz ki sana her gün harika.

Evet, sevgili arkadaşlar bakmasını bilene her günün güzel başlaması için yüzlerce sebep bulunabilir. En sevdiğim de bu işte, olumlu bakmayı, olumlu düşünmeyi başarmak için ise farklı yollar deniyorum.

Bazen hiç bilmediğim bir yere gidip, hiç bilmediğim lezzetleri tadıyorum. Ya da hiç tanımadığım insanlar ile sohbet edip dertlerini dinliyorum, kendim de sıkıntılarımı anlatıp, içimi boşaltıyorum.

Ben böyle yaparak kendimi şarj edebiliyorum ancak bunu yapamayan, sıkıntılarını kimse ile paylaşamayan çok sayıda insan var.

Bugün sıkıntılarınızı atmanın başka bir yolunu siler ile paylaşmak istiyorum. Örgü ipleri ile yapabileceğiniz bir birinden güzel ve de kullanım alanı oldukça geniş olan örgü ürünlerini yaparak, içinizde ki tüm sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

Size en uygun olan ne ise onu yamak için hemen harekete geçmenizi öneririm. Ben miniğim için harika, rengarenk bebek hırka örnekleri çıkarttım bile.

Renk renk ipler ile bezeyeceğim çok cici bir bebek hırkası yapmak için hazırlıklarımızı tamamlayalım artık arkadaşlar.

Kafanızı Boşaltarak Harika Bebek Hırkaları Örebilirsiniz 

Tüm sıkıntılarınızı kafanızdan atmak için hemen hazırlıklarınızı tamamlayın bayanlar, çünkü başladığınız bu rengarenk hırka modelini elinizden bırakamayacaksınız.

Öncelikle ben bu sefer ki hırka örneğinde beşer sıra arayla arklı renkler kullanmayı planladım, sizlerde kendi zevkinize göre bir kaç top ipi yanınızdan ayırmayın.

Sırası geldikçe ipleri, ilmeklerini hesaplayarak değiştirebilirsiniz. Ben rengarenk bebek hırkama yirmi çift ilmek ile başlıyorum.

Siz hangi yavrunuza bu hırkayı yapıyorsanız onun bedenine göre ilmekleri arttırabilir ya da ilmekleri azaltabilirsiniz. Yirmi çift ile başladığınız rengarenk bebek hırkasını yaparken inanın hanımlar, tüm dertlerinizi unutacaksınız. Şimdiden kolaylar gelsin…

Yorum Yaz!