Çok Şirin Sevimli Örgü Bebek Patik Modelleri

Şirin Bebek Patiği Modeli

Selamlar sevgili hanımlar, soğuk bir kış gününde yine hep birlikteyiz. Dün kalın kışlıklarımı çıkartırken patikleri de es geçemedim. Bu soğuk havalarda benim en çok sızlandığım şeylerden birisi de ayaklarımın çok üşümesi.

Ne yaparsam yapayım kışın bu durumdan oldukça mustarip oluyorum. Kendi patiklerimi görünce aklıma bugünkü yazım için bir fikir geldi.

Biliyorsunuz ki, birçok marka evde giyilecek ayakkabı patikler üretmeye başladı. Bu bot şeklindeki ayakkabı patikler ile evde dolaşmayı pek de sevmiyorum ben.

Genellikle bir yerlere takılıp duruyorum. Yeğenimin de aynı durumdan mustarip olduğunu ve de sık sık yere kapaklandığını görünce kendimi hem gülmekten hem de onun o şaşkın hallerine bayılmaktan kendimi alıkoyamıyorum.

Yeni yeni yürümeye başlayan minik yeğenim için kendi patiklerimden yola çıkarak ufak tefek şeyler yapmak aklıma geldi. Yine bu işimde de evde yarım kalan iplerimi kullanmayı planlıyorum.

Tığ İle Kolay Bebek Patikleri Yapımı

Sevgili hanımlar, hemen harekete geçiyoruz. Kolay bebek patiği yapımında tığ kullanmak istiyorum ben. Bu şekilde daha hızlı sonuç alabileceğime inanıyorum.

Çok şirin bebek patikleri yapmak için hemen tığımızı elimize alıyoruz. Bebek patiğini üç parçada birleştirmek üzere tasarlıyoruz. Taban kısmı ve de sağ, sol parça.

Tabanı altı çift, sağ ve de sol parçaları ise; dörder çift olarak zincir çekiyoruz. Sizden yapmanızı istediğim temel mesele tamamen bu aslında.

Bebeğin ayaklarına ölçerek de patik parçalarının boyutuna karar verebilirsiniz. Daha sonrasında ise güzel bir örgü ipini, sağlam bir yorgan iğnesine geçiriyoruz.

Üç parçadan oluşan çok şirin bebek patik modellerini birleştirmek için, bu iğneden yardım almanız istiyorum. İnanın seçtiğiniz ip eğer patik parçalarını yaptığınız ana renge uygun ise; harika sonuçlar elde ediyorsunuz.

Yorum Yaz!