En Güzel Bebek Yelekleri Modelleri

Örgü Güzel Bebek Yelek Örneği

Marifetli hanımlar bilir, Bebeklerinize hangi kumaştan yelek giydirirseniz giydirin el işi örgünün yerini tutamaz. Soğuk kış günlerinde hiç bir kumaş el örgüsü ile yapılan yelekler kadar sıcak tutamaz.

Bebeklerini sıcak tutmak isteyen anneler bebekleri daha doğmadan onlara rengarenk sıcacık tutacak olan yelekleri örmeye başlarlar.

El örgülerinin sıcak tutmasının yanında anneler ve büyükanneler bunları yapmaktan ve giydirmekten büyük mutluluk duyarlar. Sizlerde anne veya anne olma adayı iseniz sitemizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

En güzel bebek yelekleri modelleri ile siz değerli annelerin mutluluğuna ortak olmak istedik. Örgüye yeni başlayan anneler için kolay örneklerden örgüde ustalaşmış büyükannelerin yapabileceği örneklere ve modellere kadar her şey bulunmaktadır.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde renklerin birbirleri ile uyumuna ve yeleklerin modellerine kadar her şeyi beğeneceğinizden eminim.

Bebeğiniz ister kız olsun ister erkek olsun her model bulunmaktadır. Düz örgü bir yelek modelini seçip bu yeleği boncuklar, kurdele, çiçekler, hayvan figürleri gibi şeylerle süslediğinizde bile ortaya çok çık bir yelek çıkacaktır.

Ya da düz model yeleklerin üzerine aplike ile bebeğinizin adını bile yazabilirsiniz. Her ne model seçerseniz seçin yapıp ta bitirdiğinizde bebeğinizi çok şirin gösterirken onu soğuk günlerde de sıcacık tutacaktır.

Sitemizde en kolay modelden en zor modele her örnek mevcuttur. Sizler bu modellerden istediğinizi seçerek bebeğinizin cinsiyetine göre renk seçebilirsiniz.Ya da bir kaç rengi birleştirerek cıvıl cıvıl bir yelek yapabilirsiniz.

Biz sizlere modelleri sitemizde yayınlıyoruz. Renkleri seçmek sadece sizin zevkinize kalmış bir şeydir. Sitemizde bulunan modeller arasından beğendiğiniz model ile bebeğinize yeleğin yanı sıra daha birçok şey örebilirsiniz.

Seçtiğiniz model ile bebeğinize şapka, patik de örerek yelekle bir takım haline getirebilirsiniz.

Yorum Yaz!