En Güzel Örgü Lizöz Örnekleri

örgü lizöz Örneği

Örgü lizöz modelleri genelde genç kızların tercih ettiği bir model olmaktadır. Fakat eskiden hamile bayanlar için yapılan bir modeller olmakla beraber, hala hamileler için yapılan lizöz örnekleri mevcuttur.

Bebekler içinde yapılan lizöz örnekleri bulmak pek zor değil, bebekler içinde yapılan örneklere rastlamak pek muhtemel.

Bu modeller son zamanlarda genç kızların ilgilerini oldukça çekmiş, her türlü modellere sahip olan bu lizözler yaz, kış içinde ayrı yapılan modelleri mevcuttur.

Lizözler şiş ile yapılan örnekleri olmak ile beraber tığ ile yapılan örnekleri de bulmak çok kolay. Gün geçtikçe farklı bir tarzı çıkmaktadır, öyle ki tığ gibi ince örgüler ile yapılanları var.

Fakat son zamanlarda bu modellere talepler fazla gelince şiş örnekleri daha fazla tercih edildi. Bu lizöz örneklerini almak istemez iseniz evinizde kendinizde tekniğini öğrenerek kolaylıkla yapabilirsin, ama her işi ustasına bırakalım derim.

Bu ürünler zaman geçtikçe daha da tasarlanacaktır, taleplerin fazla olduğu ürünlerin değiştiği gibi bunda da farklı modeller görmek pek muhtemel.

Lizözler söylendiği gibi hamile bayanlar, geç kızlar ve de bebekler olmak üzere hepsinde modelleri mevcut ve oldukça şekillidir.

Genç kızlarda göbek bölgesi açık kaldığı için bir model olarak bilinmektedir. Bir şekil tarz olarak alınmaktadır. Kısa ve uzun kolluları da yaz, kış olarak ayrılmaktadır.

Bebeklerde normal beden oturduğu için rahat hareket etmesini sağlamaktadır, Hamilelerde ise bu modellerin rahat olduğu için hamile bayanlarında rahat hareketi için alınmaktadır.

Kısa olanlar yazlık, içine istenirse bir şey giyilebilmektedir ya da göbek açık gezilebilir. Uzun olanlar ise kolları uzun olarak kullanılır yani kışlıktır sıcak tutması ve tarz yani şekil ile göz zevkini tatmin etmesinden dolayı tercih edilmektedir.

Yorum Yaz!