Merhaba, ben Nesrin Tanrıverdi. 29 yaşında örgü işlerine ve yemeklere ilgi duyan bir bayanım. Malatya doğumluyum, doğduğumdan bu yana da Malatya’da yaşıyorum. 25 yaşında eşimle tanıştım ve kısa süre sonra evlenerek hayatlarımızı birleştirdik. Bir çocuk sahibi olmak en çok istediğimiz şey ama şu an tedavi görüyorum, inşallah tedavimin arından bizde eşimle hayalini kurduğumuz anne, baba oluruz.

Bugüne kadar farklı sektörlerde uzun yıllar boyunca çalıştım ancak yaşadığım durumdan dolayı bir süredir çalışmıyorum ve zamanımın büyük bir kısmını evde geçiriyorum. El işlerine ve örgü işlerine çok meraklıyım. Yeğenlerime batik ve yelek örerek başladığım bu sevda kısa sürede büyük ilerlemeler kaydetmemi sağladı. Artık birbirinden farklı modellerde, değişik örgüler yapabiliyorum. Zamanımın bol olmasından dolayı da bu bilgilerimi internet sitem üzerinden bu işe ilgi duyan kişilerle paylaşmak istedim. İplerin sihirli dünyasına girerek yelekten batiğe, şaldan battaniyeye kadar yapabileceğiniz birçok örgü tarifini sitemde bulabilirsiniz. Örgü modellerinin ismi, yapılışları ve dikkat edilmesi gereken şeyler gibi örgü tarifleri ile ilgili her ayrıntıya yer vermeye çalıştım.

Yemek yapmayı ve farklı lezzetler denemeyi de çok seviyorum. Bu yüzden sitemde örgü tariflerinin yanına yemek tarifleri de ekledim ki, bir yandan örgüler örerken, bir yandan da birbirinden güzel pasta ve börekler yapabilin. Ev hanımlarının ilgi göstereceğini düşündüğüm sitemi sizlerde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.