Hepsi Birbirinden Güzel Motifli Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

motifli bebek battaniye örneği

Günaydın sevgili arkadaşlar, bugün de sizlerle hem pratik hem de ilginç. Bilgileri paylaşmak için buradayız. Öncelikle şunu söylemek istiyorum, bu yapacağımız motifli, bebek battaniyesi modelleri yapımı oldukça kolay.

Çarşı pazar gezdiğim her yerde elimden geldiğince, orijinal, güzel, kullanışlı ve de pratik bir ürün gördüğümde hemen onu hafızama yazıyorum.

Acaba bende yapabilir miyim, acaba maliyeti ne kadar tutar, hazır mı alsam, kendim mi yapsam diye çok düşünüyorum.

Geçen gün yine dışarıda gezerken bir bebek eşyası satan mağazaya girdim. O kadar güzeller ki hepsine sahip olmak istiyorum.

O kadar komik ki kendimi bebek eşyalarına karşı çok zayıf hissediyorum, bilmiyorum siz de öyle misiniz, ama ben bitiyorum.E, her beğendiğim eşyayı alamayacağıma göre, ben de yapabileceğim ve de bana mal olacağı maddi bedeli de hesaplayarak kendim evde de model çıkartmaya çalışıyorum.

Başarılı olduğum ürünleri sizler ile paylaşıyorum. Başarılı olamadığım her konuda da sizlerden fikir almaya çaba gösteriyorum.

Yine dışarıda, bir bebek mağazasında gördüğüm, bir bebek battaniyesi modelini sizler ile paylaşmak istiyorum.

En Kolay Bebek Battaniyesi Motif İşlemeli

Evet, hanımlar bayıla bayıla yaptığım bebek battaniyesi modelini sizler ile de paylaşmak istiyorum. Bebek battaniyelerinin ne kadar süslü olduğunu biliyorsunuzdur.

Ben çok da fazla kurdeleli ya da hazır kupürler ile süslenmiş, gelin yastığını andıran bebek battaniyelerini tercih etmiyorum. O yüzden bugün şirin mi şirin bir bebek battaniyesi yapımı hakkında sizleri bilgilendiricem.

Hazır bir bebek battaniyesinin üzerine resim çizmeye ne dersiniz? İnanın ne çizdiğinizin bir önemi yok, ister manzara, isterseniz de bir çizgi film karakterini ince bir kalem ile çizin.

Bu çizgiler üzerinden de örgü ipleri ile geçeceksiniz. Yorgan iğnesine taktığınız örgü iplerini battaniyeye işleyerek harika bir bebek battaniyesi yapabilirsiniz.

Yorum Yaz!