İğne Oyası Kolye Örnekleri

İğne oyaları günümüzde sadece yemeni kenarları süslemek ya da havlu kenarı olarak kullanılmamaktadır. Artık tesbih uçlarında, kolye uçlarında da kullanılmaya başlanmıştır.

Ayrıca artan kurslar sayesinde pek çok insan artık iğne oyalarını sadece yemenilerinin kenarlarında değil, kolye olarak da kullanmaya başladır.

İğne oyası kolye örneklerinden birisi olarak karanfil modelini önerebiliriz. Karanfil şeklindeki iğne oyası gerçek bir karanfil görüntüsüne sahip olmaktadır. Ayrıca görende hayranlık uyandırdığını söylemeden geçmek olmaz.

Eğer gülleri seviyor iseniz kolye uçlarında, teşbihlerinizin uçlarında kendi gonca güllerinizi iğne oyası ile yapabilirsiniz.

Böylece neredeyse gerçek görünümlü gülünüzü boynunuzda taşıyabilirsiniz. Sadece size özel tasarlanmış, bir eşi ya da benzeri olmayan ve en önemlisi el emeği göz nuru bir kolyeye sahip olmuş olursunuz.

Gala çiçekleri teşbih uçlarınıza çok yakışacak iğne oyası modellerinden biridir. Birkaç tane gala çiçeği yaparak hem bunları renkli de yaparak neşeli kolyelere sahip olabilirsiniz.

Ziller de iğne oyası modelleri arasında yaygın olarak kullanılan modellerden birisidir. Bu modeldeki iğne oyalarınız ile diğer çiçeklerinizin yanına süs de yapabilirsiniz.

Acem karanfillerini de kolye uçlarında tercih edebilirsiniz. Tatlı renkler bu çiçeklere çok yakışıyor. Keyif ile yapmış olduğunuz şık kolyelerinizi kıyafetlerinize uygun şekilde tasarlayabilirsiniz.

İğne oyası kolyelerin en güzel özelliği de tamamen size ait bir ürün olmasıdır. İstediğiniz renkte bu modelleri kolye uçlarınıza ekleyebilirsiniz.

Yorum Yaz!