iğne oyası yemeni kenarları facebook

Teknolojinin hayatımıza katmış olduğu nimetlerden birisi de facebooktur. Facebookta artık pek çok örgü modelini kolayca paylaşmaktayız.

Pek çok hanımda yine bu paylaşılan modellerden faydalanmaktadır. Yemeni kenarları facebookta fazlasıyla yayınlanıyor.

Tığ işinden tutun, iğne oyalarına kadar birbirinden güzel yemeni ve yazmaları facebook’ta kolayca bulabilirsiniz.

Bizde bugün hem kendi facebook sayfamızda paylaştığımız, hem ise çeşitli elişi hobi sayfalarından aldığımız güzel ve yeni yemenileri sizlerle paylaşacağız.

Fiyonk şeklinde tığ işi oyalardan çokça karşılaştığımız bir tanesidir. Papatya tığ oyası da yine hemen her örgüde olduğu gibi yemeni kenarları modelleri arasında yerini almıştır.

İğne oyası ile yapabileceğiniz çiçeklerden biri de küpe çiçeğidir. Küpe çiçeği çok yaygın olarak kullanılan bir iğne oyası işidir.

Avuç içi iğne oyası motifi de ufak olması nedeniyle çok sık tercih edilen bir motiftir. Küçük ve parçalı şekilde yapılmadığı için yapması sizin çok zamanınızı almaz.

Pervane çiçeği motifi de iğne oyasında tercih edilen bir motiftir. Tek bir parçadan oluşur. İğne oyasında değişikli arayanlar için limon çiçeğini tavsiye edebiliriz.  Çok sık gördüğümüz bir motif değildir.

İğne oyası işlerinde telli laleler de sevilen motiflerden biridir. Ayrıca lale motiflerinin diğer çeşitleri de iğne oyasında sevilir.

Lale yemenilerinize çok yakışacak bir motif olma özelliğine sahiptir. Hemen her çeyizde lale motifli bir oya işi görmek mümkün olmaktadır.  bu iğne oyaları ile yemenilerinize farklı bir boyut kazandıracaksınız.

 

Yorum Yaz!