Keçeden Bebek Patik Modeli

keçeden bebek patik örneği

Bebeklerin soğuk kış aylarında soğuklardan korunması için annelere büyük görevler düşer. Bunlardan biride sıkı giyinmek ve ne giyilecek olana dikkat edilmesi gereken durumdur. Mevsimine özel giyindirme, mevsime göre hareket etme gibi durumlar göz önüne alındığında bebekler için en sağlıklı yol ayakların sıcak tutulmasıdır.

Bebekler hassas varlıklar oldukları için ayakaltlarından soğuk almaları daha çabuk oluyor. Bu yüzden anneler için bebeklerini koruyacak ve onları sıcak tutacak bir model ile karşınızdayım. Keçeden örülen patikler ve keçeden örülmüş farklı örgü modelleri ile kış ayını daha rahat geçirebilirsiniz.

Bebekleriniz için hem sıcak hem de yürümesini zorlaştırmayan hafif patik modelini size tanıtmak isterim. Keçeden ördüğüm patik örnekleri ile görsel olarak farklı bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Aynı şekilde bebekleriniz soğuklardan korunurken ayaklarındaki sevimlilik iki katına çıkacaktır. Bebek patikleri için hazırladığım video ve görsel fotoğraflara örgü kategorisinden bakabilirsiniz.

Örgü kategorisinde farklı örgü modelleri ile örülmüş patikler bulabilirsiniz. Farklı bir model olan keçe örgüleri ile bebekleriniz ve kendiniz için uygun olan tercih ettiğiniz patiklerin modellerini çıkarabilirsiniz. İstediğiniz modellerin örülmesi için sipariş verebilirsiniz.

Bebek patikleri onların ayak yapısına uygun olan ölçülerde örülür. Fakat bazı örgüler bebeklerin yürümesini zorlaştırır. Ağırdır ve taşıması zordur.

Bu patiklerin yerine keçeden örülmüş patiklerin tercih edilmesi bebeklerin rahat yürümesini ve koşmasını sağlayacaktır. Bunun için yeni yüklediğim keçe patiği örgüsü incelenip denenmelidir.

Bebeğinizin ayak ölçülerine uygun olan sevimli ve şık modeller ile pratik ve kolay bir şekilde örgü yapabilirsiniz. Kendiniz için seçeceğiniz keçe patikleri ile sizde sıcak bir kış ayı geçirebilirsiniz.

Keçeden yaptığım bebek patiklerinin kullanım ömrü de uzundur. Yününün dayanıklı olması, olası delinme ve sökülmelere karşı sağlamdır.

 

Yorum Yaz!