Kolay Dantel Örnekleri

Kolay dantel örneği

Danteller her zaman evlerimizde bulunan kusurları örtmek, evimize güzel bir görüntü vermek için kullanılır. Danteller kusurları örtmek için kullanılıyorsa bu kolay dantel ile yapılır. Zor dantel yapımları evimize estetik bir zevk uyandırır bu amaçla yapılır, yapımları kolay olanlara oranla daha uzundur.

Bu sene danteller, kuşlar, çiçekler ve aklınıza gelebilecek çeşitler meyve gibi değişik türler ön planlarda tutulmaktadır.

Bu sayede moda bunlar olmuştur her hafta ya da ayda yapılan kadınlar günlerinde elbet denk gelmiş olmanız gerekir, bu dantel örneklerine. Anneleriniz yaparken görmüş olmanız gerekir kalın ince tığ ile yapılırlar.

Kalın ile yapılanlar şekil ince ile yapılanlar ise tam kapalı olduğundan tehlikeleri kusur örtmekte kullanılır onu örtünce alttaki görülmez. Genelde mantık bu yöndedir.

Danteller model olarak her sene ilerliyor diye bir şey yoktur. Her yıl yeni bir şey çıkıyor diye bir tespit yapılması gerekir. Çünkü eski dantellerden şimdikilere meydan okuyabilecek çokça model bulunmaktadır.

Bu yüzden eskileri kötü diyemeyiz. Dantel biraz teknik, biraz hayal gücüne bağlı olarak yapılan modellerdir. Bu sayede bizlere ulaşırlar.

Almış, almamış fark etmez çünkü danteller her yönü ile önem taşır alınca da bir işleme vardır almayınca maddi değer önemli değildir danteller de bir işleme vardır bu yüzden manevi bir değeri vardır.

Çokça dantel ürünü vardır piyasada bunların en iyilerini bulmak göz kararıdır en iyisi diye bir şey yok evinize en yakışan hangisi onu seçmelisiniz bazı kişilerin evine eski otantik danteller yakışır, eski bir eve yeni bir dantel yakışabilir.

Yani dantelin güzel ve kötü olması tamamen size bağlıdır. Bu yüzden ister yapın ister alın ayrıntılara dikkat edin.

Yorum Yaz!