Kolay Örülebilen Bebek Örgü Modelleri

Bebekler İçin Kolay Örgüler

Evet, hanımlar bebek örgülerinin en pratiklerini ve kısa sürede bitirebileceğiniz modellerini blogum da yayınlamaya çalışıyorum.

Kış mevsiminin sıcak geçmesini ve çocuklarımızı daha sıcak tutmak için örgü kıyafetlerden yararlanmamız lazım.

Bunun için ben sizlere özel olarak kendi geliştirdiğim ve pratik yollarını bulduğum örgü modellerini size tanıtmak isterim.

Her yaşa uygun bebekler için ördüğüm ve daha önce görülmemiş örgü modellerim ile blog sayfamı güncellemiş bulunuyorum. Yeni örnekler ve modelleri sizlere tanıtmak isterim.

El becerime göre başladığım şiş örgüleri ile birçok farklı şekilde modeller ortaya çıkardım. Bebek atkıları, eldivenleri, hırkaları, süveterleri, şapkaları ve birçok giyim üzerine yaptığım örgü modellerimi anlatan kısa anlatımlı videolar ekledim.

Aynı zamanda resim galerisine yüklediğim örgü modellerini daha yakından incelerken örgü detaylarını bulabilirsiniz. Bebeklerin dış etkenlere karşı savunma mekanizmaları güçsüzdür.

Bu yüzden bizler onları dış etkenlere karşı korursak herhangi bir zararlı etken ile mücadele etmek zorunda kalmaz. Onları sıcak tutmamız gerekir.

Ben bu doğrultuda bebeklerin sıcak tutulması için sarmal, işlemeli, düz, yuvarlak, kabartılmış, delikli ve birçok modelde bebek kıyafetleri için örgü modelleri çıkardım.

Daha önce görmediğiniz bebek modelleri ile blog sayfamı yeniledim. Yeni görsel içerikler ile istediğiniz örgü modelini ve bebeklere özel hızlı, pratik şekilde örülecek örnekleri bulabilirsiniz.

Videolu anlatımlarım ve galerim ile hazırladığım kış ayına özel bebek kıyafetleri katalogum ile farklı çeşitlerden ilham alabilirsiniz.

Örgü modellerini genel olarak sık örgülerle ve kabarık olan modeller üzerinde tercih yaptım. Beğendiğiniz modeller arasından istediklerinizi inceleyebilir, videoları izleyebilir aynı zamanda örgü modeli hakkında anlaşılmayan bir durum varsa bana yazabilirsiniz.

Aynı zamanda bebek giyim örgüleri, çocuk örgü kıyafetleri için sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yaz!