Örgü El Emeği Kışlık Bebek Yelek Örnekleri

El Emeği Göz Nuru Örgü Bebek Yelek Çeşitleri

Örgü uzun yıllardan bu yana kültürümüzde bulunmuş ve hiç bir zaman modası geçmeyerek popülaritesini korumuştur. Büyük, küçük, genç, yaşlı her yaştan insan kışın soğuk günlerinde hala örgü işi kazaklar, yelekler, atkılar, bereler, eldivenler kullanmaktadır. Özellikle bebek ve çocuklar için örgü işi yelekler çok fazla önem taşır. El işi örgüler daha sıcak tutmaktadır.

Sevgili anneanneler, babaanneler, halalar, teyzeler anne adayları ve bebeği olan anneler! Bu soğuk kış günlerinde bebeklerinizin hem şık hem de daha sıcak olmasını ister misiniz.

Biliyoruz ki bebekler daha doğmadan büyük hevesler ile onlara birçok yelekler, patikler örmeye başlıyorsunuz. Yeni anne olmuş bayanlar! Kendi yapmış olduğunuz örgüleri bebeklerinize giydirmek size mutluluk veriyor değil mi? Örgüler modellerine göre kolaylık ve zorluk gösterebilir.

Eğer ilk defa örgü yapacaksanız size zor görünebilir. Ama çok basit ve kolay olan örgü bebek yelekleri örnekleri arasından birini seçebilirsiniz.

Örneğinizi seçip yaptığınızda ve bebeğinize bunu giydirdiğinizde daha farklı renklerde ve örneklerde yelekler yapmak isteyeceksiniz.

Hatta yaptığınız bu yelekleri çiçek motifleri ile süslediğinizde bebeğinizin daha da sevimli ve şirin göründüğünü fark edeceksiniz.

Bebeklerinizin hem rahat hem şık hem de sıcak tutmak istediğinizi biliyoruz. Bebeklerinizi sıcak tutarken kendinizin yapmış olduğu bu yeleği giydirmek size mutluluk verecektir.

Bebeği olan bütün bayanlar! Yapmanız gereken tek şey istediğiniz renklerde ipliklerinizi hazırlamak ve sayfamızda bulunan örgü bebek yelekler örnekleri arasından birini seçmek.

Örgü bilginize göre örneklerimiz bulunmaktadır. Bebeğinizi soğuk kış günlerinde sıcak tutacak rahat ve şık birçok yelek modelimiz bulunmaktadır.

Bir defa ördüğünüz zaman ve bunu bebeğinizin üzerinde gördüğünüzde biliyorum ki sayfamızdaki her örneği yapmak isteyeceksiniz.

Yorum Yaz!