Örgü Yelek Bebek Modelleri 2017

2017 Örgü Yelek Bebek örnekleri

Bebeklerin sağlığını korumak marifetli annelerin en büyük isteğidir. Bebeklerin sağlığını kıyafetlerinde etkilediğini biliyor musunuz? Bebek kıyafetlerinde kullanılan renk boyaları, sanayi işlemeleri, kıyafetin kumaş çeşidi bebeklerde alerjiye sebep olan faktörlerin başında geliyor.

Eskiden anneler bebekleri için örgü kıyafetler hazırlardı. Örgü kıyafetler hiçbir alerjik belirtiye sebep olmazdı. Fakat şimdi örgü bile bebeklere çok ağır gelebiliyor.

Bu sebeple sizde bebeğinize hazır kıyafetler giydirmek yerine örgü kıyafetler tercih edebilirsiniz. Örgü yelek bebek modelleri 2017 modasına uygunları arasından bir model beğenerek bebeğinize örmeye başlayın.

Örmesi kolay ve dayanıklı olan örgü kıyafetler bebeğinizin sağlığını korumasının yanında bebeğinizi sıcacık tutacaktır.

Bebeklerin vücut ısıları yetişkin insanlara göre çok daha düşüktür. Bu sebeple bebekleri kış aylarında sıkı giydirmek çok önemlidir. En ufak bir rüzgardan bile bebekler etkilenip hasta olabilirler.

Özellikle örgü kazak ve hırkalar bebekleri sıcak tutan en önemli kıyafetlerdir. Erkek bebekler için özellikle mavi örgü kız bebekler içinse pembe örgü daha uygun olur.

Örgü iplerinden bebeğinizi sıcak tutacak yumuşak olan bir model beğendikten sonra yalnızca düz bir örgü ile sıcacık kıyafetler hazırlayabilirsiniz.

Örgü yelek bebek modelleri 2017 yılında moda olan renklerden arasından bebeklere uygun olanı ponponlu yelekler yapabilirsiniz.

Düz olarak ördüğünüz yeleğin iki yakasına kısa ipleri birleştirerek bir ponpon yapabilirsiniz. Bebek örgü modelleri içinde hem sevimli duran hem de yapımı kolay bir model olan ponpon yeleklerden isterseniz yeleğin her tarafına dikerek de bir model çeşidi yapabilirsiniz.

Özellikle yeleğin ön tarafını desenli yapmak istiyorsanız bu ponponları küçük yumaklar halinde hırkanın ön tarafına dikebilirsiniz. Böylece hem model olarak güzel bir model olacak hem de yelek çok basit durmayacaktır.

Yorum Yaz!