Örgü Yeni Patikler 2017

örgü yeni patik örnekleri

Bayanların yapmaktan büyük keyif aldığı işlemlerden birisi ise el örgüleridir. El örgüsü ile yapılan birbirinden önemli birçok ürün bulunuyor ancak bu ürünler arasında en çok tercih edilen eşyalardan birisi de patiklerdir.

Patikler, genç yaşlı birçok kesim için rahatlıkla kullanılabildiği gibi, özellikle bebekler için tercih ediliyor.

Uzun yıllardan bu yana el örgüsü ile yapılan birbirinden farklı onlarca modelde patik bulunuyor. Tüm patik modelleri bayanlar arasında sürekli olarak dolaştığı için birçok kişi tarafından rahatlıkla yapılabiliyor.

Ancak içinde yaşadığımız 2017 yılında da birbirinden farklı çok sayıda patik modelinin oluştuğunu belirtmemiz gerekiyor.

2017 yılında tercih edilen yeni örgü patik modelleri arasında tercih edilen motiflerden birisi geleneksel motiflerdir.

Uzun yıllardan bu yana birçok patik modelinde kullanılan geleneksel motifler bu sene de ev hanımlarının önemli tercihlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

2017 yılı içerisinde bayanların ve ev hanımlarının tercih ettiği yeni patik türlerinden birisi her zaman olduğu gibi renkli patiklerdir.

Birbirinden renkli patikler ile sizlerde gerek kendinize, gerekse sevdiklerinize patik örebilir ve soğuk kış aylarında sevdiğiniz kişilerin ayaklarının sıcacık olmasını sağlayabilirsiniz.

Özellikle kız bebekler için daha çok pembe ve kırmızı gibi renklerde patikler tercih edilirken, erkek bebekler için daha çok mavi renk tercih edilerek el örgüsü patikler örülüyor.

Çorap patikler de çok uzun yıllardan bu yana kişilerin tercih ettiği patik türlerinden birisidir. 2017 yılında da gerek erkek, gerek bayan, gerekse çocuk patikleri için çorap şeklinde olan patikler sürekli olarak tercih ediliyor.

Böylece ortaya hem son derece şık modellerde patikler çıkıyor, hem de ayaklar her zaman soğuktan korunmuş oluyor.

 

Yorum Yaz!