Örgüden Çok Güzel Değişik Bebek Hırka Modelleri

Bebek Hırka Örgüsünde Değişik Bir Model

Soğuk kış aylarının sıcak geçmesi için yünlü ve örgü kıyafetler giymeyi tercih ederiz. Hırkalar, atkılar, ceketler, şapkalar, örgü kazaklar ve birçok diğer kıyafet ürünleri.

Çocuklarımızın da bu soğuk kış aylarını atlatması için onlar içinde örgüler yaparız. Hırka modelleri ile hem sıcaklık yakalanır hem de görsel bir şıklığı yakalayabiliriz.

Benim severek ördüğüm ve kullandığım örgü hırka modelleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Yetişkinler dışında çocuklarımız için örebileceğiniz hırka modellerinden bahsedeceğim.

Renk seçimini severek yaptığım örgü ipleri ile renkli ve göz alıcı hırka örnekleri çıkarmak benim için artık çok kolay. Pratik yöntemlerini bulduğum günden buyana birçok bebek hırka örnekleri çıkardım.

Örneğin; bebeğim için ördüğüm son hırka sarmal örgüden yaptığım modeldi. Örmesi ve pratikliği ile kısa bir süre içinde ördüm.

Sizlere tavsiye edeceğim şey; hırka modeline başlamadan önce çocuklarınızın beden ölçülerini doğru bir şekilde alın. Esneme payını unutmayın. Daha sonra orta numarada alacağınız bir şiş ve yünlü ip ile hırka örümüne başlayın.

Değişik şekillerde ördüğüm bebek hırka modelleri ile ilgili örnekleri blog sitemde bulabilirsiniz. Her yaşa uygun olan örgü modelleri ile sadece hırka değil diğer örgü modellerinden de yararlanabilirsiniz.

İşlemeli, dolgulu, sarmal, düz ve birçok hırka örgü şekli ile hırka modellerimi örmüş bulunmaktayım. Örnekleri merak edenler için bebek hırka modellerine bakmaları yeterli olacaktır.

Kısa bir süre içinde ördüğüm bebek hırkalarının değişik modellerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda nasıl örüldüğü ve neler yaptığımı anlatan videolu anlatımlara bakabilirsiniz.

Bebek hırkaları için kullandığım süsleme malzemeleri, şiş numarası, yün ipi ve daha birçok örgü detayını hazırladığım örgü içeriklerinde bulabilirsiniz. Pratik modeller ile artık örgü örmek daha kolay ve hızlı hale gelmiştir.

Yorum Yaz!