Pul İşi Modelleri

pul işi havlu örneği

Bayanların sıklıkla kullandıkları bu pul işi oya ya da dantel gibi birçok iş örneğin de kadınlara süs bakımından yardım etmektedir. Bu sayede bayanlar daha güzel örnekler ortaya koymaktadır evlerini daha güzel yapmışlardır ya da bunları satıp başkasının evlerini daha güzel hale getirmişlerdir.

Bayanların vazgeçilmezleridir oyalar danteller her kez hayatında elbet bir kere anneler gününe denk gelmiş ya da annesinin yaptığını görmüştür bu sayede daha güzel örneklerin çıktığını fark etmişsinizdir.

Genelde çiçekli model yapılmaktadır bu ürünlerde eğer başörtüsü oyası yapıyor isen tabi bu kural geçerlidir.

Dantel tarzı işlemeler yapıyor isen bu kural geçerli değildir piyasada da görüldüğü gibi birçok dantel örnekleri ve oya yazma örnekleri mevcuttur bu örneklere bakarak evlerinizde yapabilirsiniz.

Pul işleri olaya bambaşka bir güzellik katmaktadır yani bu yüzden yapacağınız ürünlerde kullanmanız sizlerin yararlarına olacaktır.

Evleriniz de daha güzel ve hoş göz zevkini tatmin edecek bir güzellik için bunları kullanmalısın tabi bunu hayal gücünüze bağlı olarak yapmalısınız pul eklemesi yapmak basit görünse de kimilerine göre aslında zor bir işlem olabilir.

Pul İşleri Nasıl Yapılır

Pul işlerini yaptığınız işlere ya ürün bittikten sonra ya da yapım aşamasında da koyabilirsiniz. Bu tamamen hayal gücüne kalmış bir şeydir.

Sizin hayal gücünüz ne kadar ise yapacağınız örnekte o kadar güzel ve evlere ya da iş yerlerine daha hoş duracak şekilde olsun.

Pulları ne kadar göz alıcı yerlere mesela çiçeğin ortası gibi can alıcı yerlere koysanız daha çok hoşunuza giden bir ürün ortaya koymuş olursunuz.

Pulları ince bir tığ ve ip sayesinde kolay bir şekilde yerlerine oturtabilirsiniz bu şekil de işleminizi tamamlamış olursunuz.

Yorum Yaz!