Rengarenk Havlu Örnekleri

Rengarenk havlu danteli kenarları

Çeyiz hazırlamak kültürümüzde büyük önem taşır. Kız çocuğu olan anneler çocukları daha küçük yaşta iken çeyiz hazırlamaya başlarlar. Erkek çocukları içinde bu kural geçiyor olsa da kız çocuğu olan anneler için daha fazla önem taşıyor. Oda ve mutfak takımları, masa örtüleri ve tabii ki çeyizlerin vazgeçilmezi havlular farklı desenlerde danteller ile süsleniyor.

Birçok bayan evde boş vakitlerinde dantel yaparak zaman geçirirler. Birçok bayan ise dantel yapmaya vakit bulamadığı için hazır dantelleri tercih etmiş olsa da el emeği göz nuru olan dantellerin yerini tutmadığını bilmektedir.

Bu yüzden ya para ile dantel yaptırmakta ya da dantel yapan birinden satın almaktadır. Bu sayede de birçok bayan günümüzde evlerine maddi olarak destek vermektedir.

Rengarenk havlu örnekleri ile süslenmiş olan havlular mutfak ve banyolarda çiçekler açtırmaktadır. Havlu kenarları örneklerimiz renkliliği ile şık dururken kolay ve basit bir yapılışa sahiptir.

Tek renk havlu kenarı yerine renk uyumu sağlayan iki renkten yapılan havlu kenarı örneklerimizi mutlaka incelemelisiniz.

Sizlere en yeni ve en güzel örneklerimizi sunmak istedik. Hanımlar sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman rengarenk havlu örneklerini gördüğünüzde bayılacaksınız.

Beğendiğiniz bir örneği yaptığınızda havlunuzu kullanmaya kıyamayacağınız kadar güzel olduğunu göreceksiniz.

Genç kızlarınızın çeyizlerini serdiğinizde görenler kendilerini banyo ve mutfaktan alamayacak. Mutfak ve banyonuzda bir bahar havası olacak.

Günlük hayatta kendimiz bu havluları kullanmaya kıyamasak ta gelen misafirlerimize bu güzel havluları sunmaktan da kendimizi alamayız.

Yapılan havlular çeyizleri süslemenin yanında hediye olarak da götürülmektedir. Hangi bayan güzel bir dantel ile süslenmiş havluya hayır diyebilir ki? Haydi hanımlar! İster çocuklarınızın çeyizleri için ister kendiniz için isterseniz de sevdiklerinize hediye etmek için sitemizi ziyaret ederek beğendiğiniz rengarenk havlu örnekleri ile sizde banyo ve mutfaklarınızda baharı yaşayın.

Yorum Yaz!