Rengarenk Örnek Havlu Kenarları Modelleri


Hayırlı günler arkadaşlar. Her gün bu sayfada sizlerle buluşmak benim için çok değerli. Eminim ki sizlerde benimle benzer düşüncelere sahipsinizdir. Evet, sevgili hanımlar, yaz mevsimi için düğün mevsimi; kış mevsimi için de çeyiz dizme mevsimi denir bilindiğini üzere.

Her annenin olduğu gibi sizin de çeyiz yapma aşkınıza canı gönülden inanıyorum. Bu sebepten dolayı sizler için her gün yeni model ve de örnekler araştırıyorum.

Son günlerde karşıma çıkan tüm çeyizlerde sık sık karşılaştığım bir birinden güzel havlu kenarları çok dikkatimi çekti.

Neredeyse her çeyizin en önemli faktörlerinden olan havlu kenarlarında son moda renk renk iplerden yapılmış havlu kenarları ile süslenmiş havlulardır.

Geleneksel çeyizlerde genellikle beyaz ipten yapılan havlu kenarları kullanılmaktadır. Fakat son yılların çeyiz modasında ise tamamen farklı farklı, rengarenk ipler ile yapılmış havlu kenarı örneği modelleri oldukça popülerdir.

Tüm çeyizde kendisini gösteren ve de hatta yıldızlaşan havlu kenarlarında kullanılan iplikte oldukça önemli.

Hayatımız boyunca kullanacağımız havluların kenarlarını kaliteli ve de uzun ömürlü iplerden yaptığınız takdirde daha uzun ömürlü havlular elde edeceğinizi düşünüyorum.

Çeşit Çeşit Havlu Kenarı Modelleri İle Çeyizinizi Güzelleştirin

Evet, sevgili arkadaşlar rengarenk havlu kenarları modellerini çıkartmaya başlayabiliriz. Öncelikle bir ve iki numara arasındaki dereceli tığlarınızı yanınıza alın ve de edindiğiniz dantel ipine uygun tığı seçin.

Bildiğiniz üzere her dantelde olduğu gibi havlu kenarı modeli çıkarımlarında da asıl mesele zincirdir. Elinizin hangi tığa uygun olduğunu anladıktan sonra, size en uygun olan ip ile rengarenk havlu kenarı örneklerini yapmaya başlayabilirsiniz.

Havlu kenarı yapımında en çok dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de motifi kaçırmamak ya da formunu kaybetmemesini sağlamak amacı ile elinizi sık ve de muntazam tutmaktır.

Hadi boş durmayalım ve de yaz gelmeden çeyizlik renk renk havlu kenarlarını yapalım.

Yorum Yaz!