Uzun Lif Modelleri Facebook 2018

Uzun lif modelleri Facebookta deniz derya olmuştur diyebilirim : ) Becerikli hanımlar uzun lif modellerini özellikle facebookta paylaşarak buna büyük katkılarda bulunmuştur. Hanımlar marifetlerini daha çok sergileme imkanına sahip olmuştur.

Lifler hemen herkesin hayatında olan ürünlerdir. Osmanlıdan bu yana kültürümüzün bir parçası olan lifler ile banyolarımızda vücut bakımımızın bir kısmını gerçekleştirmekteyiz.

Uzun lifler hijyen konusunda en çok bize yardımcı olan ürünlerden biridir. Pek çok uzmanından önerdiği bize özgü bir el emeği üründür.

Sıradanlıktan sıkıldıysanız banyonuza küçük dokunuşlar ile değişik bir hava katabilirsiniz. Havlularınız ile uyumlu lifleri banyonuza koyabilirsiniz.

Böylece bir uyum yakalamanız da mümkün olacaktır. Pek çoğumuz için liflerin değeri çoktur. Anadolu insanımız misafirliğe gelene, misafirliğe gideceği eve en azından hediye olarak bir lif bırakır.

Çeyizlerimizde mutlaka her çeşit renk ve modelde lif bulunur. Lif bizim kültürümüzün bir parçası olmaktadır. Ne de olsa el işi göz nuru ürünlerdir.

Elinizin hızına göre değişir ama bir lifi bir akşam televizyon izlerken çok rahat bitirirsiniz. Zaten bir bakmışsınız. Eliniz kendiliğinden işliyor. Çoğu insan gibi boş oturup da televizyon izlemektense örgü örerken izlemek daha faydalı bir yol değil midir?

Fanatikler için tuttuğu takımın amblemi desenini vererek örebilmeleri mümkün olan ürünlerdir.

Biraz örmeye alışınca yeni yeni modelleri siz üretir hale geleceksiniz. Takımınızın amblemini uzun lifinize yerleştirebilirsiniz.

 

Yorum Yaz!